.

.

Модвеј Свика 114 Отворен Двор Трпезариска Маса Во Еспресо

Модвеј Свика 114 Отворен Двор Трпезариска Маса Во Еспресо

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Соберете фази на чувствителност со свиканата серија На Секции на Отворено. Направено со синтетички ткаат од rан и алуминиумска рамка обложена со прав, оставете позитивен впечаток на пријателите и семејството додека го подобрувате вашиот двор, двор или базен во оваа серија на опиплива разлика. Свика е разноврсна надворешна колекција која се менува и комбинира според спонтаните потреби на моментот. Оваа рата од серијата е Трпезариска Маса Со Двор од 114 инчи. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување на модерен мебел за јадење во дворот. Без напор приспособете ги потребите на вашите гости додека создавате совршен амбиент за јадење во двор на отворено. ЈАДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО-Уживајте во вечерата под ѕвездите или сончев ручек на дворот со оваа трпезариска маса на отворено. Сместувајќи до 10 луѓе, правоаголната трпеза за двор е дизајнирана да се забавува со стил. СОВРЕМЕН СТИЛ-Ажурирање на палуби, дворови и базени, оваа разноврсна трпезариска маса може да се пофали со чисти линии и модерен профил. Стаклената маса создава мазна, лесна за чистење површина. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Со алуминиумска рамка обложена со прав, оваа модерна трпезариска маса на отворено доаѓа со еспресо кафеав синтетички weан ткаат, СО ув заштита за долгогодишна надворешна употреба. МЕРЕЊА НА ТРПЕЗАРИСКА МАСА-Конвенционалната Колекција е одлична за секое летно соире. Димензии на производот : 39.5 "L x 114" W x 29.5 " H.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат