.

.

Модвеј Занесе Канал Тафтувана Ткаенина Контра Столици-Сет на во Беж

Модвеј Занесе Канал Тафтувана Ткаенина Контра Столици-Сет на во Беж

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Инспирира ретро дизајн и модерен стил во вашата трпезарија област Со Препуштање Канал Тафтувана Контра Столици. Тафтувањето на каналот инспирирано од средината на векот тече без напор во мат црната основа за санки од нерѓосувачки челик на овој комплет столици за јадење од 2. Покриени со мека полиестерска ткаенина, овие тапацирани столици за шалтер се полни со густа подлога од пена, создавајќи удобно, потпорно место за седење додека јадете. Донесете современ стил во кујна или трпезарија со оваа тафтувана столица за шалтер. Вклучува капачиња за стапала што не означуваат. Контра Бар Столче Тежина Капацитет : 330 фунти. СТИЛСКИ СТОЛИЦИ ЗА ШИПКИ СО КОНТРА ВИСИНА - донесете современ стил во вашата кујна или трпезарија со овој комплет за столици со ретро тафтинг што се влева во мат црна основа за санки од нерѓосувачки челик. КАНАЛНИ ТАФТУВАНИ СТОЛИЦИ - разноврсен додаток на вашиот дом или стан, овие столици за јадење имаат тафтување на каналот на седиштето и грбот модернизирање на геометриската основа за санки. СТОЛИЦИ Од ТКАЕНИНА - Покриени со мека полиестерска ткаенина, овој тапациран шалтер столче од 2 е комплетен со густа подлога од пена која нуди врвно искуство за седење додека вечерате или се релаксирате. КОМПЛЕТ ЗА ШАЛТЕР СТОЛИЦА од 2-Потпрени на врвот на капачињата за стапала што не означуваат, овие столици за шалтер ги надополнуваат модерните и современите декори од средината на векот. Димензии : 19 "W x 23.5" D x 38 " H; Ограничување На Тежината : 330 фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат