.

.

Raybestos Mgd1094ch Потпирач За Сопирачки Сет Одговара избери: 2005-NISSAN ГРАНИЦА, 2005 - NISSAN PATHFINDER

Raybestos Mgd1094ch Потпирач За Сопирачки Сет Одговара избери: 2005-NISSAN ГРАНИЦА, 2005 - NISSAN PATHFINDER

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Воведување На Потпирање, нова линија на влошки за сопирачките кои нудат сигурна моќност за запирање И широка покриеност За автомобили, комбиња, Теренци И Лесни камиони Комплет За Дискови За Сопирачки Изберете : 2005-2022 НИСАН ГРАНИЦА 2005-2007 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 2005-2015 НИСАН КСТЕРА 2008-2012 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 4 Л 2013-2021 нисан нв200 2011-2015 нисан лист 2015-2018 Шевролет Сити Експрес 2009-2010 СУЗУКИ ЕКВАТОР 2011-2012 СУЗУКИ ЕКВАТОР 6 ЦИЛ 4 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат