.

.

Њујорк Гиганти 22 34 Ретро Логото Постер

Њујорк Гиганти 22 34 Ретро Логото Постер

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Докажете дека сте обожавател на # 1 Њујорк џајантс кога ќе го зграпчите Овој Постер Со Ретро Лого од 22" х 34". Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Хартија. Мери приближно 22.375 "х 34". Бренд : Трендови Меѓународни. Висококвалитетни печатени уметнички дела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат