.

.

- ПРО Мс Внесување Колектор Заптивка Сет Одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА КАМРИ, 2010-ЛЕКСУС ХС

- ПРО Мс Внесување Колектор Заптивка Сет Одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА КАМРИ, 2010-ЛЕКСУС ХС

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалци ЗА перформанси и издржливост ДИЗАЈНИРАНИ ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ за ЗАПЕЧАТУВАЊЕ, Дизајнирани и произведени специјално за околината за поправка за да помогнат во запечатувањето на несовршените површини за запечатување. ТЕХНОЛОГИИТЕ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ користат Ексклузивни иновации и технологии за запечатување со комерцијални материјали и уникатни карактеристики на дизајнот за да обезбедат супериорен печат за вашата поправка. ИНЖЕНЕРСКА ЕКСПЕРТИЗА Parts Деловите се дизајнирани, разгледани, потврдени и одобрени од инженерите на Фел-Про преку ригорозни истражувања и развој. Тестираните делови од реалниот СВЕТ се тестираат На возилото и се потврдуваат за да се обезбедат оптимални перформанси на патот. СЕКОЈ ДЕЛ за ПОПРАВКА користи фел-Про гарнитури вклучуваат секој дел потребен за поправка, освен ако не е поинаку наведено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат