.

.

Сали Хансен Чудо Гел Лак, Љубоморен Дечко 0. фл оз, НЕ Е Потребна УВ Ламба

Сали Хансен Чудо Гел Лак, Љубоморен Дечко 0. фл оз, НЕ Е Потребна УВ Ламба

DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот врвен лак отпорен на чипови во 2 едноставни чекори (боја + горниот слој). НЕ Е потребна УВ светлина. Квалитетот на салонот произлегува од удобноста на вашиот дом. Натерајте го вашиот мани да трае подолго отколку со традиционалниот лак. #1 продажба на гел хибриден лак во сад**. #1 боја на ноктите**.  . **Нилсен $најнови 52 wks-W/E 12/4/21. Сали Хансен Чудо Гел Боја На Ноктите, Љубоморен дечко 0.5 ОЗ КВАЛИТЕТ НА САЛОНОТ : Постигнете резултати од квалитетот на салонот од удобноста на вашиот дом. ДОЛГОТРАЈНО : до 8 дена боја и сјај. #1 ЛАК за НОКТИ : #1 продажба на гел хибриден лак во САД. БЕЗ ЧИПСУВАЊЕ : Формулиран да биде крајниот лак за нокти отпорен на чипови. ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : лесен хибриден маникир со гел во 2 чекори отстранува исто како и обичниот лак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат