.

.

Под Нил Бебе Девојка Органски Памук Пред Предвремени Пижами

Под Нил Бебе Девојка Органски Памук Пред Предвремени Пижами

DEN 205.60

Достапност
Достапно за нарачка

Органското Египетско Чешлано памучно стапало му овозможува на бебето слободно да ползи со цврсто и удобно вклопување. Координира со нашите Розови Најважни Работи. Големина 0 - 3м карактеристики преклопени белезници за заштита На Бебето . 100% органски Египетски Памук, сертифициран со ГОТС и Златен Печат на автентичен Египетски Памук. Произведено Во Египет во одржлив сертифициран објект за Фер Трговија без употреба на пестициди или хемикалии во текот на целиот производствен процес. Странично затворање и прилепувања на меѓуножјето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат