.

.

Пирсон Горда Армија Семеен Знак Подарок Метален Знак 108120023281

Пирсон Горда Армија Семеен Знак Подарок Метален Знак 108120023281

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство.Секој знак е направен по нарачка и поединечно рачно изработен. Направени од . Произведено и испорачано во САД. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД.040 " алуминиум (60% подебели од другите .Премиум Одделение Знак-Направени од. Достапно е и во потенка завршница со висок сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат