.

.

Garanimals Graphic Graphic Graphic Graphic Girls

Garanimals Graphic Graphic Graphic Graphic Girls

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Графичката маица со кратки ракави на девојчињата од Гаранималс брзо ќе стане одење кога ќе создадете забавни и модерни ансамбли за вашето мало девојче. Направено од мека и издржлива мешавина од памучно-полиестер, оваа маица е исто толку удобна колку што е стилска. Предниот дел има голема шарена предна графика што ќе направи одличен партнер за спарување за нејзините омилени фармерки и шорцеви. Кратките ракави и деколтето на екипажот обезбедуваат опуштено вклопување што е удобно да се пресели и да игра внатре. Пар со нејзините омилени фармерки и сандали за да го заврши овој изглед. Добијте го овој врв во асортиман на бои и графики за повеќе опции за спарување. Garanimals Baby Girls Graphic Graphic T-Shirt : 60% памук, 40% полиестер. Девојки. Голема шарена предна графика. Кратки ракави со рамо на копчето. Внатрешен ознака. Ребрест екипаж. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Измијте пред да носите, машината измијте ладно со слични бои, само нежен циклус, користете само белило што не се хлор, суво суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ладно железо кога е потребно, не печатење на железо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат