.

.

Ануирхеи Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Цртан Филм Зимски Руно Јакни Дуксер Палта Со Качулка Продажба На Дозвола

Ануирхеи Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Цртан Филм Зимски Руно Јакни Дуксер Палта Со Качулка Продажба На Дозвола

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

4 "Должина На Предниот Дел : 37см/14. Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 74см/29. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата.7 "Должина На Предниот Дел : 49см/19. Ви благодариме и убав ден!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат