.

.

Ревитализација Чапја Женска Танга Пост Сандала

Ревитализација Чапја Женска Танга Пост Сандала

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ревитализирајте Ја Женската Пост Сандала На Херон. Останете на предната страна на стилот додека се чувствувате убаво и без напор поддржано - Чапјата ја засилува вашата игра додека го одржува усогласувањето на стапалото од пета до пети. Нешто случајно за вашите стапала-Сандалата Ревиталигна Чапја е лесна, но ја обезбедува целата потребна поддршка. Ортотско Одделение Подножје одобрено Од Американското Подијатриско Медицинско Здружение за да помогне во спречување и ублажување На Плантарниот Фасциитис - болки во колената и грбот. Поставувањето на прстите на прстите обезбедува целодневна удобност. Останете на предната страна на стилот додека се чувствувате убаво и без напор поддржано - Чапјата ја засилува вашата игра додека го одржува усогласувањето на стапалото од пета до пети. Текстура синтетичка кожа горните ремени. Четкани мазна синтетичка кожа поставата. Контурирана ЕВА завиткана Со Синтетички Велур што обезбедува поддршка За ортотско одделение. ОДОБРЕНО ОД АПМА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат