.

.

Уникатни поволни цени за женските чизми на мачиња сандали

Уникатни поволни цени за женските чизми на мачиња сандали

DEN 647.84

Достапност
Достапно за нарачка

Класа и разноврсност, детали за вратоврска и потпетици од 6 см стилоти додаваат радосен допир на сите ваши омилени облеки. Повод : забава, канцеларија, обична, свадба, Божиќни денови, датира, вечер. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 - 4 - 36 - 9 2 3/86.5 - 4,5 - 37 - 9 2/9 - - 2 3/87.5 - 5.5 38 9 1/2 2 3/88 - 6 39 9 2/3 2 3/89 - 7- - 40 10 - - 2 3/89,5 7,5 - 41 10 1/6 2 3/810.5 8.5 42 - 10 1/2 - - 2 3/8 уникатни поволни цени за женски чистачи на мачиња сандали Вамп : кожа кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Отворен пети. Стилето потпетици. Пролет лето. Чипка. Обични чевли. Кожна кожа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат