.

.

1 2 W 14 D 26 H Newport Monue Corbel W Backpate, западен црвен кедар

1 2 W 14 D 26 H Newport Monue Corbel W Backpate, западен црвен кедар

DEN 1503.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 7 1/2 "W x 14" D x 26 "H Newport Mounce Corbel w/backpate, западен црвен кедар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат