.

.

Пију Блејзери За Жени Бизнис Секојдневен, Солидна Боја Блејзер Кардиган Лесни Отворени Предни Костуми Јакна Ревер Долг Ракав За Секојдневна Работа

Пију Блејзери За Жени Бизнис Секојдневен, Солидна Боја Блејзер Кардиган Лесни Отворени Предни Костуми Јакна Ревер Долг Ракав

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да го отворите за секојдневен удобен стил или да го закопчате кога ќе почувствувате студ.55" Ракав : 60cm/23. Можете да користите железо или пароброд за да ги извадите брчките, ако јакната на блејзерот е збрчкана. Материјал : Изработен од мека ткаенина и со врвна постава, овој женски деловен секојдневен блејзер е лесен и удобен, совршен за работа и секојдневна облека. Неговиот класичен и трендовски дизајн сигурно ќе ги импресионира и вашите колеги и шефови. обична Плус големина блејзер работна јакна Женски Блејзери за работа секојдневни жолти Блејзери за жени фустани јакни за жени црвен Блејзер секојдневни јакни за жени Плус Големина Блејзери за жени вистински Кожен Блејзер воена јакна жени долг Блејзер женски обични карирани јакни за жени плус големина бомбер јакна жени кариран Блејзер цветен Принт кимоно кардиган долги врвови лабави покривки жени лесен кардиган леопард печатени кардигани кардигани. Големина : Л Големина.52" Ракав : 61cm/24.●Препорака за нов Производ+ Ddapj Pyju Засек Ревер Блејзер Копче Надолу Јакна Женски Костум Јакна Функција : Мека Постава, Два Џебови, Засечени Ревер Ткаенина : 100% Полиестерска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Канцеларија, Улица, Забава, Интервју, Vacation DDAPJ Pyju Fall Блејзери За Жени Работни Јакни За Жени Канцеларија Професионални со својот професионален и полиран изглед, Овој Основен Блејзер Е ИДЕАЛЕН ИЗБОР За работното место.62" Должина : 70cm/27. блејзер фустан за жени секси работни јакни за жени канцелариски професионални дамски костуми за работа професионални женски костуми јакни и блејзери плус големина опремени блејзери за жени лесни летни јакни за фустани за жени деловни обични за жени врвови летен блејзер комплет за женски работни облеки комплети канцелариски еластични блејзери за жени 2023 бела женска јакна лесна облечена женска работна облека деловни лежерни ленени јакни за жени секојдневно лето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат