.

.

Нова Оем Замена Возачот Страна Надворешната Опашка Светлина Објектив И Домување, Одговара 2001-Lexus LS430

Нова Оем Замена Возачот Страна Надворешната Опашка Светлина Објектив И Домување, Одговара 2001-Lexus LS430

DEN 1805.44

Достапност
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Леќа И Куќиште За Надворешна Опашка На Возачот За Замена НА Оем. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Опашка Светлина. Тоа Одговара На Вашиот 2001-2003 Лексус LS430. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Возачот Страна Надворешната Опашка Светлина Објектив и Домување, Се Вклопува 2001-2003 Лексус LS430 Тело монтирани . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат