.

.

Nikeенски Plusенски плус Swoosh Спортски градник

Nikeенски Plusенски плус Swoosh Спортски градник

DEN 319.52

Достапност
Достапно за нарачка

Со широки, удобни ленти во класичен дизајн на тркачки бек, спортскиот градник на Најк Свош се чувствува затрупа и безбеден додека се движите. Истегната ткаенина со Dri-Fit технологија ви помага да бидете суви и удобни . Racerback почива помеѓу лопатките на рамото за да ги оставите рацете да се движат слободно. Изгледа и се чувствува добро самостојно или како слој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат