.

.

Feng Shui 8 Сребрена електроплетирана одмор што медитираше статуи за мировни статуи на Буда -Д.

Feng Shui 8 Сребрена електроплетирана одмор што медитираше статуи за мировни статуи на Буда -Д.

DEN 1087.84

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Електроплетирана : 8 "(ч) x 6 " (л) x 4.25 "(г) приближно.Материјал : Полирисин ги привлекува сите позитивни аспекти како што се благослов, богатство, успех, кариера, добро здравје и деца. Ставете го на кое било место освен тоалет и бања. Најлесна локација Фенг Шуи ~ Дневна соба или канцеларија во близина на главниот влез, каде што можете да го видите секој ден. Ова привлекува позитивна енергија !! Стресот или негативноста брзо се раствораат и заменуваат со мирен, ум и мирен ум. Не-лизгачки влошки на дното за да се спречат лизгање и паѓање! Голем домаќин/честитка или декоративна статуа за прикажување за добар фенг шуи !! „Сребрена електроплетирана одмор што медитираше статуи на мировни статуи на Буда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат