.

.

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Шарена Перница За Фрлање, од

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Шарена Перница За Фрлање, од

DEN 167.68

Достапност
Достапно за нарачка

Компанијата ахгли Шарена Внатрешна Квадратна Бледо Сребрена Сива Перница За Фрлање, 18 инчи на 18 инчи. Стилска перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 18х18 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат