.

.

Мохавк Насловна Нова Регентност Бања Килим Чеша, 1 '5 x2, Морнарица

Мохавк Насловна Нова Регентност Бања Килим Чеша, 1 '5 x2, Морнарица

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Донесете топлина и боја во вашата бања со украсни килими за капење Мохавк. Нашите кадифни комплети за килими за капење се меки и топли на прстите. Достапно во различни бои за да се приспособат на вашиот стил на дизајн. 100% Најлон. Мерки : 1' 5 " x2 " Висина На Купот : 0,94 инчи. Машински Тафтуван Исечен Куп направен со 100% најлонска подлога од Латекс обезбедува зафат и му помага на тепихот да остане на место. Лесно За Чистење машинско перење одделно во ладна вода користејќи благ детергент. Користете само белило без хлор кога е потребно. Исушете се на ниско поставување. Дамки и бледнеат отпорни влакна. Бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат