.

.

Тркалезна Корпа За Перење, Симпатична Тиква За Ноќта На Вештерките Водоотпорна Склопувачка Валкана Облека За Корпи За Перење, Средна Големина

Тркалезна Корпа За Перење, Симпатична Тиква За Ноќта На Вештерките Водоотпорна Склопувачка Валкана Облека За Корпи За Перење,

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

XMXY Корпа За Перење Карактеристики : корпата за перење што се склопува и разноврсниот дизајн ја прават пренослива и удобна за носење. Има голем капацитет за држење за да ги собере сите ваши алишта. Дизајнот што се преклопува го прави практичен за сите места и го олеснува складирањето. Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба или расадник во која било просторија што има неред. Нашите корпи за перење што се преклопуваат се дизајнирани беспрекорно да одговараат на секој декор.Симпатична Апликација За Перење Облека Од Тиква За Ноќта на Вештерките : Симпатична пречка за перење може да се користи во кујната, дневната соба, бањата, плакарите, игротеката и автомобилот. Погоден за повеќето ситуации, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека итн. Исто така, прави одлична корпа за складирање во кујната, дневната соба, плакарите, игротеката, спалната соба, бањата, студентската соба или плакарот.Искрена Услуга : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ги решите. €Големина}Мала корпа за перење 13,8 x 16,5 инчи;Средна пречка за перење 15,7 x 19,6 инчи. ●Лесен За Употреба Е корпа За складирање Што Се Склопува со рачки. ●Материјал}водоотпорен организатор на корпа за перење алишта од оксфорд. ①Лесна Нега, Чистењето На Ладна вода не може да се избели. ● Прекрасно Декоративна Q Симпатична корпа за облека од тиква За Ноќта на Вештерките.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат