.

.

Гаранималс Бебе момче и дете момче Поло, сет на тимови од резервоари и карго, 3-парчиња, 12м-5Т

Гаранималс Бебе момче и дете момче Поло, сет на тимови од резервоари и карго, 3-парчиња, 12м-5Т

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Задржете ја неговата гардероба со овие стилски почетници на облека од Garanimals! Овој сет од 3 парчиња вклучува поло маица, резервоар и карго шорцеви кои сигурно ќе ги надополнат неговите обични денови. Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : 1 поло маица, 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Поло : стајлинг на пуловер; јака од точка; кратки ракави. ТОП ТЕНК : Стајлинг на пуловер; Екипаж; без ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : стајлинг на влечење; Сеопфатно печатење или цврсто. Достапно во разновидни бои и отпечатоци. Поло шорцеви : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Облека со 3 парчиња Garanimals за момчиња за момчиња и момчиња за деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат