.

.

Сет на табла за анти-бактериско сечење на Naturnic Eco System, 3pk

Сет на табла за анти-бактериско сечење на Naturnic Eco System, 3pk

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ, исто така, доаѓа со удобен и стилски случај што ги држи и ги прикажува таблите за сечење и што може да се постави вертикално или хоризонтално благодарение на лесните, силиконски обложени костец. Умен дизајн помага да се спречи протекување на течностите.Уживајте во три двострани, анти-бактериски табли за сечење кои додаваат шарена талент во секоја кујна со сетот на табла за сечење на еко-системот. Умен дизајн помага да се спречи протекување на течностите на вашата countertop, а рачката на врвот обезбедува полесно ракување и миење. Погодно и стилски случај може да се постави вертикално или хоризонтално. Сет на табла за сечење на табли за сечење на Naturnic Eco System, 3pk : 3 двострани табли за сечење. Одборите за сечење се изработени од анти-микробно, еколошки и машини за миење садови, цинк омадин, што значи дека нема потреба да се грижите за обезбојување, мирис или бактерии. Лесни, силиконски обложени костец. Нема потреба да се грижите за вкрстено загадување помеѓу состојките повеќе; Сега можете да ги исечете месото, морска храна и да произведувате на одделни, јасно обоени табли за сечење кои се лесни за миење и складирање. Антимикробно, еко-пријателски и машини за миење садови, цинк омадин. Нема потреба да се грижите за обезбојување, мирис или бактерии. Рачката на врвот обезбедува полесно ракување. Додава шарена талент во секоја кујна. Дупките на дното и страната на случајот ви овозможуваат да го користите случајот како решетка за сушење. Дупките на дното и страната на случајот ви овозможуваат да го искористите случајот како решетка за сушење за табли за сечење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат