.

.

Гаранималс бебе и дете момче шорцеви, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете момче шорцеви, големини 12м-5Т

DEN 447.84

Достапност
Достапно за нарачка

Времето на игра за да не го победи Спортскиот удобност на шорцевите за мрежи на Гаранималс. Опуштено вклопување и еластична лента за половината нудат удобно вклопување за него и без напор и исклучување за вас. Поставете ги со мета или резервоар и подгответе се да го земете денот. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ленти со акцент. Шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат