.

.

Природна Вредност Б Природна Вредност Сунѓер За Чистење Кујна-24х1цнт

Природна Вредност Б Природна Вредност Сунѓер За Чистење Кујна-24х1цнт

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Природна вредност кујнски чистач сунѓер е направен со растителна целулоза и рециклирани влакна за еколошки начин за миење садови. Овој сунѓер е одличен за тешко чистење, вклучувајќи изгорена храна, работни површини, мијалници, па дури и ѕидови, но не треба да се користи на стаклени садови, нелепливи површини или други деликатни површини за безбедност. Овој пакет содржи 1 сунѓер.земја на потекло : соединети американски држави кошер : јесизе : 1 цтпак од : 24 единица за продажба : клучни зборови : базирани;целулоза;чистење;садови;растение;чистење;алатка;Миење Случај од дваесет и четири пакувања, 1 брои сунѓери (вкупно 24 сунѓери со 1 сунѓер по случај). Целулозата е обновлив ресурс. Може да исчисти се!. Кујнски сунѓер направен од целулоза, обновлив ресурс. Специјално дизајниран за отстранување на маснотии и изгорена храна од саксии, тави, печки, решетки и скари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат