.

.

Без граници на кадифон на јуниори на јуниори

Без граници на кадифон на јуниори на јуниори

DEN 280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одење кадифен без четвртина од границите на границите. Екстремно симпатична и пријатна, овој супер-мек врв е трендовски додаток на вашата обична колекција. Поставете ја над вашата омилена мета за дополнителен слој на топлина или спарете го со омилените фармерки и некои патики за без напор обичен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер; Затворање на четврт-зип. Ракави : Долго. Ockебови : џеб на градите и џеб од торбичка. Карактеристики : прилагодлива контрола на полите; двострана кадифен ткаенина; врзување на контраст. Плишот пуловер на јуниорите од без граници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат