.

.

Стол за трпезарија за јадење, столчиња за трпезарија во аристократски стил, трпезариски столчиња од 2, столици за јадење ткаенини со бакарни нокти, сет за мебел за с?

Стол за трпезарија за јадење, столчиња за трпезарија во аристократски стил, трпезариски столчиња од 2, столици за јадење ткаенини

DEN 3359.84

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно елегантен, совршен за дома, ресторан, кафе и компанија. итн. Додавајќи елеганција на вашиот простор за јадење. Овие столици со голема грб се малку и елегантно заоблени, стручно завршени со постелнина мека тапацир. Издржливите дрвени нозе се завршени во светлосна боја за да одговараат на стилот. Рамка за дрвени предмети, седиште со висока густина на пена со пролетна поддршка. Тежина и димензии Тежина на производот : 27,56 (lb). Капацитет на тежина : 250 фунти (113 кг). Потребно е собрание : околу 15 минути. Спецификации Материјал за тапацир : постелнина. Материјал за рамки : иверица. Материјал за нозе : гума дрво. Изградба на седишта : МДФ+пена. Отстранлив потпирач за грб : Бр. Отстранлива перница : Бр. Сет вклучува : 2 столици. Белешки 1. Мануелно мерење е користено, може да има разумна грешка. 2. Сите слики се направени со вистински примероци, мала хроматска аберација може да се појави како резултат на осветлување или приказ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат