.

.

Едноставно Couture Women's Slus Plus Size Ruffle Cardigan Jumper

Едноставно Couture Women's Slus Plus Size Ruffle Cardigan Jumper

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно Couture Women's Plus Sime Ruffle Cardigan Jumper. Прилично кардиган џемпер со разоткриени детали во предниот дел и стилизиран со 3 куки за лесно отворено и блиско. Избришани акценти низ јаката и дното што му даваат уникатен изглед. Кардиган стил, долги ракави. Погледнете шик и останете топло во овој пријатна, удобна долга кардиган џемпер.Крохет за украсување на долга јака. Флетирање на гроздобер стил. Фемин и елегантно ажурирање на гроздобер . За брендот : Едноставно модата е современ женски редовен и плус големина бренд што ги надминува сите возрасти . Нашите современи парчиња ги прифаќаат поединци со жед за авантура. Го отелотворува модниот начин на живот со обезбедување на непречено дизајни со допири на уникатни украси. Едноставно дизајнирање на Couture секогаш ви носат нешто поразлично. 100% полиестер. Кардиган. Стандарден плус големина - Да, имаме вашата големина! Ние се фокусираме на облека со големи димензии, големини 1x, 2x и 3x.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат