.

.

Evelyn & Zoe Granville 21 Современа метална табела ламба со чиста конусна стакло сенка

Evelyn & Zoe Granville 21 Современа метална табела ламба со чиста конусна стакло сенка

DEN 653.60

Достапност
Достапно за нарачка

Подигнете го вашиот ќош за читање или поставување на домашни канцеларии со ова елегантно ажурирање на традиционален дизајн. Тенок врат на оваа задача за ламба е нежно заоблен и опфатен со прилагодлива сенка на стакло од конус. Завршено во топол неутрален метален тон, оваа тела ќе додаде полиран современ стил во која било просторија од вашиот дом. Се одликува со вертикално прилагодлива глава на ламбата . спарена со нежно заоблена сенка во форма на конус . сенката е изработена од јасно стакло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат