.

.

Breaking Waves Девојки Врзајте го костимот за капење во боја, 1 парчиња, големини 7-16

Breaking Waves Девојки Врзајте го костимот за капење во боја, 1 парчиња, големини 7-16

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Време е таа да ја погоди плажата во овој парчиња костим за капење од кршење на бранови. Симпатична детал за пресврт со дизајн на пресек е предниот и центарот, нагласена од вртежната шема за вратоврска што е сигурно да го привлече нејзиниот интерес. Најдобро од сè : рејтингот UPF50+ помага да се заштити додека ги гради своите песочни песоци и игра во сурфањето. Материјал : тело : 84% полиестер/16% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : V-врат. Ockебови : Ништо. Карактеристики : UPF50+ Оценка за заштита на сонцето; Пресврт предниот дел со детали за исечоци; печатење на сите. Девојките врзаат костим за капење во боја од кршење бранови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат