.

.

Граѓански Права _march extration _washington-Dc Рој Вилкинс Говорејќи од Американските Архиви

Граѓански Права _march extration _washington-Dc Рој Вилкинс Говорејќи од Американските Архиви

DEN 195.84

Достапност
Достапно за нарачка

Рој Вилкинс Говорејќи од Американските Архиви (24 х 36) ќе го направи совршениот додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Граѓански Права _марх �он _вашингтон-Дц Рој Вилкинс Говорејќи од Американските Архиви-Точка # VARPDX59714.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат