.

.

Женски сјајни отсечени потпетици на отворени пети

Женски сјајни отсечени потпетици на отворени пети

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Чекор во гламурозен стил со кафени сјајни потпетици од Brinley Co. Сјајот на горе истакнат мулти-обоен iridescent изглед и незгоден стил на кафе. Високите потпетици на Стим Стилето обезбедуваат атрактивен лифт на дизајнот. Овие карани потпетици се направени со ткаенини и материјали направени од вештачки. На оваа сандала се истакнува тркалезна отворена пети. Висина/тип на пета : 3 "Стилето. Платформа Висина : 0,36" Платформа. Висина на вратилото : 4 ". Димензија на обемот : 9.4". Ширина : Средна. Поставена : Faux кожа. Единствено : човечко изработено. Подножје : Подготвено. Горна/надворешна материјал : ткаенина/изработена од вештачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат