.

.

Фалсификувани ножици за вез, заоблен врв, пакет

Фалсификувани ножици за вез, заоблен врв, пакет

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој сет од 3 ножици за везови на пејач е совршена алатка поставена за широк спектар на проекти за шиење. Тие можат да се користат за клипување на навои за вкрстени бод, исечете деликатни или чисти ткаенини, да создадат сложени обрасци за ватирање или да се исечат точно за забележување и примена на работа. Остро, дополнителни заоблени совети го прават сечилото исклучително добро прилагодено за дури и најдобрата прецизна работа. За најдобри перформанси, нафтените зглобови редовно и одржуваат ножици чисти и без влага. Никогаш не користете ги за да исечете материјали за кои не се дизајнирани. Сет од три 4-инчни ножици за вез, совршен за различни задачи за прецизно сечење. Дополнителни совети за заоблени сечила за фино прецизно работење, како што се нишки за клипирање, забележување и апликации. Сечилата со високи перформанси од не'рѓосувачки челик обезбедуваат долготрајна острина. Фалсификувани ножици за везови може да се користат за детали за работа, како што се вез, вкрстено бод, ватирање, шиење и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат