.

.

Моси дабов дно Камуфлажа ft. Ft. Област килим

Моси дабов дно Камуфлажа ft. Ft. Област килим

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Испорака : валани. Забележете дека големината и застапеноста на бојата подлежат на варијанса на производство и може да не бидат точни. Фотографиите се што е можно попрецизни; Сепак, боите може да се разликуваат малку во личност како резултат на фотографирање на блиц и разлики во поставките на мониторот. Поддршка : Акција назад (може да бара употреба на рампа за килим или затегнување на килим). Висина на купот : 0,3-инчи. Mossy Oak Elements Aqua Camurckage е машинска тафтирана со низок куп кадифен во најлон предиво на традиционалното враќање на дејствување.Стилот и вредноста се она што го добивате со овој месички даб елементи Аква маскирна област килим од тепих на венец. Одлично за тој прв стан, соба за колеџ во колеџ, дневна соба, домашна канцеларија или која било соба има потреба од ажурирање. Инјекција обоена во текот на дополнителната издржливост. Современ стил со дизајн на маскирна. Забележете и дека поставките за монитор може да варираат од компјутер до компјутер и може да ги искриват вистинските бои. Секој килим/тепих е произведен со исти бои како што е на сликата; Сепак, тие можат да бидат произведени од малку поинакви "бои многу".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат