.

.

Надолу алтернативна двојна исполнета удобност близнак близнак xl burgundy

Надолу алтернативна двојна исполнета удобност близнак близнак xl burgundy

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Исполнето со влакна за супериорна мансарда и удобност во текот на целата година. Супер плишани и удобни, топло за целата сезона, топло за цела година во текот на целата година. Крајниот најдобар избор, најудобниот удобник на повеќе од основниот утешител поставен овој утешител е убава, свиленкаста мека, луксузна и мазно создавајќи најмногу смирувачко и релаксирачко искуство за спиење. Исто така, се користи за ќебе, ватенка и фрлање.ТВИН/ТВИН XL МЕРКУВИ 68 "x 90" инчи. - Зашивање на луксузни кутии - специјално дизајнирано за да избегнете какво било менување. Одличен додаток на кој било сет во спална соба, кревет во торба, чаршафи, капаци на духови. Прекрасна идеја за подароци за роденденски постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или кој било сакан. 100% свиленкаста мека четкана микрофибер ткаенина - изработена од висококвалитетни зрна со двојно четкани микрофибер, ултра удобно и супер силно постелнина со години до трае. Одличен Божиќ, благодарение на давањето, мајките и денот на таткото, идејата за подарок за празници . Посебна лесна грижа - машина што се пее во студ, брзо се суши на суво сува ниска температура. Дамка, смалување и отпорна на брчки. 100% пријателски за животната средина. Материјалот за микрофибер е ладен и дише и потрајни од памукот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат