.

.

Соимои Поли Жоржет Ткаенина Планета, Ракета И Астронаут Животни Цртан Филм Печатени Ткаенина Двор Широк

Соимои Поли Жоржет Ткаенина Планета, Ракета И Астронаут Животни Цртан Филм Печатени Ткаенина Двор Широк

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. ✤ Шема : Цртан Филм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат