.

.

Класичен микро чаша на Ени Чедад Мек и сирење, 4. мл

Класичен микро чаша на Ени Чедад Мек и сирење, 4. мл

DEN 47.68

Достапност
Достапно за нарачка

Линијата на микробранови на микробранови MAC нема вештачки вкусови, синтетички бои или конзерванси. Ние работиме со доверливи добавувачи за да извориме само не-ГМО состојки. Зачувајте ја оставата, чајната кујна со брз и лесно мак и сирење. Вкусна по училишна закуска за деца или брзо лекување во движење. Сирење од крави што не се лекуваат со rbst*. 8 G цели зрна. Mac & Cheese, Mac & Chees, Mac & Chese, Mac and Cheese, Mac N Cheese, Annie's Mac & Cheese, Annies Mac & Cheese, Annie Mac, Mac & Cheese Cup, Microwave Mac & Cheese, Mac & Cheese Micro, Mac & микробранова сирење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат