.

.

Јаавиј непречени јога панталони за жени со високи половини за вежбање во теретана што работи хеланки

Јаавиј непречени јога панталони за жени со високи половини за вежбање во теретана што работи хеланки

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Високи хеланки за жени, лесни тесни секси секси јога панталони за контрола на стомакот, кои работат спортски панталони : 54% најлон +, 34% полиестер +, 12% еластан. Користејќи 3Д форма и лесна технологија за да се добие фигура, подигнете ги колковите. Дизајнирано со широка лента со широк половината со високи половини, совршено одговара на вашето тело. Направете да се чувствувате сигурни да се наведнуваат, сквотираат, истегнете или да направите некоја поза што ја сакате кога вежбате. Грут -препоните за да се зголеми слободното движење и да се испреплетат шевовите за да се минимизираат триењето и метежот ги прават овие хеланки за жените совршена јога пантолона за работа. Wicking Wicking, Non-Sea-преку, дишење и брз сув материјал што промовира и компресија и поддршка. Никогаш не грижете се за раздвојување на панталони одеднаш, особено правејќи акција за вежбање со висок интензитет. Совршено за јога, трчање, фитнес, танцување, обука за вежбање и секаков вид тренинг, или дневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат