.

.

Фрцолор 35х Пергамент Хартија Нелепливи Облоги За Хартија За Печење Тави За Торта Круг за Тркалезни Тави За Печење

Фрцолор 35х Пергамент Хартија Нелепливи Облоги За Хартија За Печење Тави За Торта Круг за Тркалезни Тави За Печење

DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Описr. r. ова е збир од 100 парчиња пергаментна хартија, поедноставете ја уметноста на печење со овие претходно исечени облоги за пергаментна хартија! Едноставно ставете во тава за печење и можете да заштедите време за да ги направите сите други ваши омилени работи! Користењето пергаментна хартија ја елиминира потребата за маснотии и ви овозможува да ги отстраните колачите по печењето со поголема леснотија.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Хартија.р. - Големина : 35х25см.р. - 100 парчиња пергамент хартија облоги по пакет.р. - 35х25см листови хартија за печење во правоаголник, добро функционира со тркалезна тава за торта, чизкејк/ пружинска тава.р. - Спречува тортата да се залепи на дното на тавата за торта и за лесно чистење . р. - погрижете се секогаш да имате при рака некои од овие претходно исечени облоги за пергамент при печење!р. - за бизниси кои произведуваат големи количини на колачи со иста големина . 100 х Хартија за Печење. 100 парчиња пергамент хартија облоги по пакет. 35х25см листови хартија за печење, добро функционира со тркалезна тава за торта, чизкејк/ пружинска тава. Спречува тортата да се залепи на дното на тавата за торта и за лесно чистење. Погрижете се секогаш да имате при рака некои од овие претходно исечени облоги за пергамент при печење!. Идеален за бизниси кои произведуваат големи количини колачи со иста големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат