.

.

Женски Секач И Бак Морнарица Чикаго Младенчиња Дритек Фалсификува Тонски Ленти Полу-Поштенски Врв

Женски Секач И Бак Морнарица Чикаго Младенчиња Дритек Фалсификува Тонски Ленти Полу-Поштенски Врв

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Подобрете ја вашата колекција на тимска облека со Овој Чикаго Младенчињата Dry Tec Фалсификува Тонски Лента Полу-Поштенски Врвот. Зрачи со класата и софистицираноста што ја очекувате Од Секачот И Бак, а исто така е дизајнирана за исклучителна разноврсност за да бидете во чекор со вашиот активен животен стил. Без разлика каде ве носи денот, јасното лого на тимот ќе го прикаже вашиот фандом На Чикаго Младенчињата. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Технологијата дритек ја отстранува потта. 1/2-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 96% Полиестер/4% Спандекс. Само-ткаенина јака. Долг ракав. Везена графика. Лесен врв погоден за благи температури. Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат