.

.

Ултра мека премиум четкан микрофибер поставен лист со длабочина на џеб од 14

Ултра мека премиум четкан микрофибер поставен лист со длабочина на џеб од 14

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овие цврсти опремени листови во боја се долготрајни и имаат живописни бои и луксузна завршница. Тие се стилски додаток на кој било декор во спалната соба. Ултра мека премиум четкан микрофибер поставен лист со 14 "длабочина на џеб : вграден лист џеб Длабочина : 14". Тип : Вметнат. Материјал : Полиестер микрофибер. Модел : Цврста боја. Упатство за нега : Машинско миење. Близнак : 39 "W x 75" L со 14 "Depебна длабочина. Полн : 54" W x 75 "L со длабочина на џеб од 14". Кралица : 60 ​​"W x 80" L со 14 "џебна длабочина. Кинг : 78" W x 80 "L со длабочина на џеб од 14".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат