.

.

14к Жолто Злато Емајлиран Полиран Уметник Палета Ѓердан

14к Жолто Злато Емајлиран Полиран Уметник Палета Ѓердан

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Започнете разговори каде и да одите со уникатен шарм создаден за да предизвика интерес и да го открие вашиот индивидуален стил. Палетата на овој сликар обликувана од 14к жолто злато има полиран и емајлиран дизајн кој е приближно 17мм (5/8 Инчи) во ширина за 22мм (7/8 Инчи) во должина и е завршен со стандарден прстен за скокање. Приврзокот е . Вклучува кабелски синџир од 20 инчи, 0,8 мм 14к со јастог затворач. Полиран 14 каратно жолто злато, Приврзок-Повеќебоен емајл,Синџир - Се Затвора со затворач за канџи од јастог, Вклучува кабелски синџир од 20 Инчи, 0,8 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат