.

.

0. Оз Fastел Брза Боја Забрзувач На Боја На Коса Коса Скалп Кожа Тело НА в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

0. Оз Fastел Брза Боја Забрзувач На Боја На Коса Коса Скалп Кожа Тело НА в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овој комплет вклучува Врвен Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, Кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. Обработете која било марка на боја на коса за 10 минути Одржува рамнотежа на влага за неверојатна Еластичност Користете Со полутрајна боја за поголема Живост Користете За подобра Сива покриеност Брзата боја е формула збогатена со антиоксиданси и витамини која помага да се елиминираат слободните радикали од косата. Оваа уникатна формула ја спречува штетата што може да се појави при боење на косата. Го одржува балансот на влага обезбедувајќи поголема еластичност на косата. Користете со полутрајна боја за поголема живост. Користете за подобра сива покриеност. Измешајте ја вашата редовна формула за боја на коса. Додадете цела содржина на пакетот во смесата. Добро измешајте. Покријте со пластична капа. Процесирајте со тивок оган 10 минути. Исплакнете и шампон. Достапни Опции за производи се како што следува : Големина : 0.125 Оз - Забрзувач На Боја На Коса Во Брза Боја Fastел; Големина : 0.25 мл - Забрзувач На Боја На Коса Во Брза Боја Fastел; 0.125 Мл Fastел Брза Боја Забрзувач На Боја На Коса Коса Скалпот На Кожата На Кожата - Пакет од 2 w/ ЕЛЕГАНТЕН Чешел за Задевање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат