.

.

Понтијак МОНТАНА ВА722Ј Темно Минг Сино Метално Пенкало За Боја За Автомобил Камион или Автомобил

Понтијак МОНТАНА ВА722Ј Темно Минг Сино Метално Пенкало За Боја За Автомобил Камион или Автомобил

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизна боја измешана за да одговара на вашиот автомобил или камион. Практичен апликатор за пенкало за боја. Нема потреба од четка. Без хаос. Прецизна апликација за никови, гребнатини и чипови формулата За Една фаза не бара јасен слој. Нашата база на податоци за совпаѓање на бои и бојата усогласена со компјутерот не е ништо друго. Ние гарантираме нашата боја или вашите пари назад. Толку е едноставно. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.е.-ВА722Ј-Понтијак-Монтана-Дм-Гал-ПП. За Автомобил или Камион : 2006-Понтијак Монтана ВА722Ј Темно Минг Сино Метално Пенкало За Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат