.

.

Кавалер Спаниел Кутре Бленхајм Божиќ Венец Бела Кујна Пешкир Сет На

Кавалер Спаниел Кутре Бленхајм Божиќ Венец Бела Кујна Пешкир Сет На

DEN 246.24

Достапност
Достапно за нарачка

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични кавалер Кралот Чарлс Спаниел уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Кујна Памучни Крпи. Оваа Бела Кујна Пешкир Сет од 2 е Од колекцијата Богатства Каролина Божиќ Венец. Прекрасните уметнички дела од еден од нашите уметници го прават ова одличен подарок и одличен додаток на секоја кујна. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја бела крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има печатен дизајн на уметнички дела во целосна боја. Машинско перење ладно и суво со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Оваа Кујна Памучни Крпи е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Големи Димензии 100% памучни Крпи за Сите Потреби на Вашето Домаќинство направени од силен, висококвалитетен памук за мекост и издржливост. Ексклузивно печатење. Можете да ги преклопите овие крпи за садови на вашиот кујнски шалтер, да ги закачите над рачките на машината за миење садови или рерната или да ги користите за украсување на вашите ормари за да и дадете на вашата кујна поживописен изглед. Машина За Перење. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат, а не белење. Печатени во Сад. Совршен подарок за водителка, подарок За Денот На Мајката, подарок за дипломирање, подарок за венчавка, подарок за загревање на куќата, подарок за роденден, подарок за одмор или купете комплет за вас. Кавалер Кралот Чарлс Спаниел подароци, Кавалер Кралот Чарлс Спаниел колекционерски предмети, Божиќ подароци и колекционерски предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат