.

.

Акапела Женски Секси Невестински Долна Облека Чипка Цветни Бејбидол Рашири Ремен Сет Со Симпатична Лакнот Мрежа Танга Црвена 2xl-3XL

Акапела Женски Секси Невестински Долна Облека Чипка Цветни Бејбидол Рашири Ремен Сет Со Симпатична Лакнот Мрежа Танга Црвена

DEN 286.24

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Секси Невестинска Долна Облека Чипка Цветна Бебешка Кукла Рашири Прерамки Со Симпатична Машна Мрежа Танга Опис : акапела нова дизајнирана женска чипка секси градник и гаќи, изработена од еластична чипка, мека и удобна. Жешкиот дизајн не само што ја покажува кривата на вашето тело, туку и зачинува за вашата врска. Карактеристики : женски чипка секси градник и гаќи сет дизајн со прерамки детали, сатен лак акценти и вратоврска назад затворање со појас појас и танга намалување на грбот. 95% Најлон и 5% Спандекс, Мек и Дише. Рачно миење одделно само во ладна вода. Не избелувајте. Линија сува. Прилика : Облека За Спиење, Ноќна Облека. Совршен за брачна ноќ, меден месец или секоја жешка ноќ, ве прави попривлечни и шармантни. Табела со големина : Мал-Среден : Биста : 30-34" Половината : 25-29" Колк : 36-40" Голем-Екстра Голем : Биста : 34-38" Половината : 29-33" Колк : 40-44" 2xl Голем - 2xl Голем : Биста : 38-42" Половината : 33-37" Колк : 44-48" Бренд : Акапела, Материјал : Ултра мека И Еластична Чипка. Стил : долна облека за жени за секс, Секси чипка градник и гаќи во собата, Секси градник И гаќи сетови за секс, Г-стрингови за жени секси, две парче долна облека за жени. Карактеристика со декорација на лак, Шуплива Цветна Чипка, Секси Дизајн, сет За Градник и гаќички дводелен комплет за долна облека. Прилика : Облека За Спиење, Ноќна Облека. Совршен за брачна ноќ, меден месец или секоја жешка ноќ, ве прави попривлечни и шармантни. Содржина на пакетот : 1 х женски чипка Градник и гаќи долна облека во собата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат