.

.

Слики За Миленичињабоксер На Печатено Стакло Обвиткано Со Вооружена Елоксирана Рамка

Слики За Миленичињабоксер На Печатено Стакло Обвиткано Со Вооружена Елоксирана Рамка

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе кора отколку залак, боксерот го споделува својот забавен дух со сите што го обожаваат. Неговата примарна цел е да ги заштити своите роднини и да изгледа слатко додека го прави тоа. Овој црно-бел принт суптилно го доловува стоичкото однесување познато за пријателското кученце. Портретот на кучето има лесно прскање и преглед, додавајќи раб и истакнати детали. Од уметникот Џоди П., оваа симпатична слика за миленичиња е лесна и подготвена за закачување. На 24 "х 18" х 1", вашето омилено животно може да биде овековечено во вашиот дом или канцеларија. Боксер Бади е дел од Нашата Колекција На Печатени Уметнички Стакла, минимално е врамена со црн елоксиран алуминиум. Печатено Уметничко Стакло. Минимално Врамени Со Црн Анодизиран Алуминиум. Доаѓа со претходно инсталирани закачалки за инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат