.

.

Карлајл Мазна Тревник И Градина Гума-11х4-ЛРБ 4пли Номинална

Карлајл Мазна Тревник И Градина Гума-11х4-ЛРБ 4пли Номинална

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Карлајл Мазни КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контролираност разноврсна употребливост преглед Мазната Карлајл е гума за сите сезони произведена за косилки и градинарска опрема.Моделот обезбедува одлична влечна сила за сите временски услови. Мазна т (повеќе..) Големина : 11Х4, 00-5. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : N/A. Тип На Автомобил : Косилка За Трева И Градинарски Трактор. Опсег На Оптоварување : 4 Слоја. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат