.

.

Соимои Кадифена Ткаенина Папагал Од Макао, Лисја И Цветна Ткаенина за Печатење Од Воден Крин По Широк Двор

Соимои Кадифена Ткаенина Папагал Од Макао, Лисја И Цветна Ткаенина за Печатење Од Воден Крин По Широк Двор

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

● Нега за перење : Рачно перење Или машинско перење нежно, ниско сушење Преса На задната страна, само на пареа. Истегнување на овој кадифе е на страната на Ширината, а не на страната на должината. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Употреба : оваа Кадифена ткаенина Соимои е 2-насочно истегнување погодно за фустани, костими, облека за танцување, домашен декор и специјални прилики.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат