.

.

Викерман 36 Анока Бор Вештачка Елка, Јасна Дура-осветлени Светла

Викерман 36 Анока Бор Вештачка Елка, Јасна Дура-осветлени Светла

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Викерман 36 " Вештачка Елка Од Бор Анока со 310 пвц врвови и 100 Чисти Мини Светла осветлени Од Дура. Ова мало дрво доаѓа претходно осветлено со Јасни Мини Светла со блескаво Светло, има богати зелени пвц врвови и е фиксирано во украсна Основа за Лопатка. Тоа е совршен акцент на Секој Празничен декор. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво. Доаѓа прелит со 100 Јасни Блескаво Светла осветлени Со Дура. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат