.

.

Ханес Момчиња 4-Активен Дрес Краток

Ханес Момчиња 4-Активен Дрес Краток

DEN 255.68

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина на ткаенина : 100% Памук, Лесен Челик : памук/полиестер., Затворање на врвки, 100% Памук,, Лесен Челик : Памук/полиестер Супер меки памучни шорцеви од дрес со нежен еластичен појас, без врвка за влечење. Страничните џебови ќе одговараат на сите видови богатства. Содржина на ткаенина : 100% Памук, Лесен Челик : памук/полиестер. ХС. Црно. Големи Момчиња. Ханес. Кратко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат